Vertaistuki

Vertaistukiryhmät

Etelä-Savo

Etelä-Savon vertaisryhmä kokoontuu Pieksämäellä ja ryhmää vetää Ida Beharic
ida.beharic@tourette.fi

Keski-Suomi

Keski-Suomen ryhmä kokoontuu Kello ry:n tiloissa ja ryhmän ohjaajana toimii Niko Romo
niko.romo@tourette.fi

Pääkaupunkiseutu

Pääkaupunkiseudun Avoin OCD-ryhmä kokoontuu Helsingissä toimistolla Ryhmän ohjaajana toimi Jonas Pieniniemi
jonas.pieniniemi@gmail.com

Pirkanmaa

Pirkanmaan vertaisryhmä kokoontuu Tampereella Oma Polku ry:n tiloissa ja ryhmän ohjaajana toimi Juho Honkanen
juho.honkanen@tourette.fi

Pohjois-Karjala

Pohjois-Karjalan vertaisryhmä kokoontuu Joensuussa Tukituvassa Ohjaajana Virpi Eronen
virpi.eronen@tourette.fi

Varsinais-Suomi

Varsinais-Suomen vertaisryhmä kokoontuu Turun seudulla ja ohjaajana toimii Mirta Iljin
mirta.iljin@gmail.com

Varsinais-Suomen/Salon OCD-vertaisryhmä ohjaajana Saija Tarro
saijapau@gmail.com

Ajankohtaista

01.07.2017

Entä jos...?

Lue lisää
Katso kaikki ajankohtaiset

Tapahtumia

Salo

Salon vertaisryhmä

Lue lisää

Vaasa

Nepsy-vanhempien ryhmä

Lue lisää
Katso kaikki tapahtumat