Tapahtumia

Vuoden 2017
vertaisryhmien ja 
muiden toimintojen
kokoontumiset: 


Helsinki
Kiinteä OCD-ryhmä
toimistolla
Lue lisää
************
Helsinki
Avoin OCD-ryhmä
toimistolla
Lue lisää.pdf
***********
Joensuun
vertaisryhmä
7.6. klo 17-19
Ravintola Martina
ilm. virpi.eronen@tourette.fi
************
Jyväskylä 
Lue lisää pdf
************
Kaarina
Lue lisää 
************
Pieksämäki 
Lue lisää
************
Tampere
Lue lisääpdf
***********
Vaasassa Nepsy-vanhempien
ryhmä
ma 10.4. klo 17
ma 15.5. klo 17
os. Korsholmanpuistikko 44, 2 krs
ilm. info@vaasanadhd.com
ohjaaja Essi Jäntti 

Länsi-Uudenmaan Neuris ry
http://www.neuris.fi/

Neurokirjon aikuiset mainos 04022016.pdf

 



Ilmoittaudu tapahtumiin
 

VERTAISTUKI 

VERTAISRYHMÄT:


Etelä-Savon vertaisryhmä kokoontuu
Pieksämäellä ja ryhmää vetää Ida Beharic
ida.beharic@tourette.fi
 
Keski-Suomen ryhmä kokoontuu Kello ry:n tiloissa
ja ryhmän ohjaajana toimii Niko Romo
niko.romo@tourette.fi

Pääkaupunkiseudun Avoin OCD-ryhmä
kokoontuu Helsingissä toimistolla 
Ryhmän ohjaajana toimi Jonas Pieniniemi
jonas.pieniniemi@gmail.com

Pääkaupunkiseudun Suljettu OCD-ryhmä
kokoontuu yhdistyksen toimistolla Helsingissä
Ryhmän ohjaajana toimii Tuukka Hämäläinen
tuukka.hmlinen@gmail.com 

Pirkanmaan vertaisryhmä kokoontuu
Tampereella Oma Polku ry:n tiloissa
ja ryhmän ohjaajana toimi 
Juho Honkanen
juho.honkanen@tourette.fi

Pohjois-Karjalan vertaisryhmä
kokoontuu Joensuussa Tukituvassa
Ohjaajana Virpi Eronen
virpi.eronen@tourette.fi

Pohjois-Pohjanmaan vertaisryhmä
kokoontuu Oulussa Hyvän Mielen talossa
Ohjaajana Mika Hamari 
mikahamari@suomi24.fi

Varsinais-Suomen vertaisryhmä
kokoontuu Turun seudulla
ja ohjaajana toimii Mirta Iljin
mirta.iljin@gmail.com

Varsinais-Suomen/Salon OCD-vertaisryhmä
ohjaajana Saija Tarro
saijapau@gmail.com

Ajankohtaista


HUOM!

Entä jos...?
Lue lisää

***********************
Yhdistyksemme toimisto:
Fredrikinkatu 27 A 1
00120 Helsinki 

***************************


Katso esitteemme klikkaamalla allaolevaa kuvaa!